Álláshirdetés

Nagykanizsán működő közművelődési intézmény ügyviteli-gazdasági munkatársat keres!

Főbb feladatok:

  • Bejövő-kimenő számlákkal kapcsolatos ügyintézés
  • Házipénztár kezelése
  • Könyvelőirodával, partnerekkel, ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Pályázati kiírások figyelése
  • Pályázati-pénzügyi elszámolások elkészítésében való közreműködés
  • Megbízási szerződések elkészítése
  • Iktatás, postázás, levelezések lebonyolítása
  • Nyilvántartások vezetése
  • Rendezvényeken való közreműködés

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú gazdasági végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, levelezőprogramok, pályázati online felületek kezelése)
  • Megbízhatóság, kreativitás, terhelhetőség, nagyfokú stressz tűrő képesség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Előny:

  • Pályázatírásban szerzett gyakorlat
  • Jogosítvány

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: +3630/945-5598

Kapcsolat

VOKE Kodály Zoltán Művelődési Ház

Cím  Nagykanizsa, Csengery u. 67.

Telefon  Tel: +36 30 9455-598

email  Email: kodalymk@kodalymk.hu

Naptár

« Március 2017 »
H K Sze Cs P Szo V
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31